Newsy
opaska BabyGuard

Choć matką nigdy nie zostanę to nie byłbym sobą, gdybym nie przyznał, że zależy mi na zdrowiu dzieci. Spora część moich znajomych spodziewa się dziecka i wiem, że okres oczekiwań jest dla nich niezwykle ważny. Rzecz jasna, zaangażowanie można także zauważyć u postronnych osób. Kobiety najczęściej przygotowują się do macierzyństwa w dwojaki sposób, jednak najważniejsze jest zdrowe odżywianie i nie narażanie się na niebezpieczeństwo.

To dwie zasady, o których każda z Pań powinna pamiętać, ale pewnie nie jestem pierwszą osobą, która o tym pisze. O ile zdrowe odżywianie zależy tylko i wyłącznie od kobiet, o tyle kwestia bezpieczeństwa jest bardziej złożonym problemem. Dobry przykład – w zimę nie zawsze uda się uniknąć upadku, prawda? To tylko kropla w morzu wypadków, jakie mogą czekać młodą mamę. BabyGuard pomoże wyeliminować te na pierwszy rzut oka niezauważalne, ale równie niebezpieczne – promienie elektromagnetyczne.

opaska BabyGuard

BabyGuard a promieniowanie elektromagnetyczne

Jestem pewien, że nie każdy z Was zdaje sobie sprawę z tego, że promienie elektromagnetyczne są szkodliwe, a już z pewnością niebezpieczne, gdy mamy z nimi ciągłą styczność. Ostatnie badania dowodzą, że mogą mieć wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale i samopoczucie. W dalszym ciągu trwają szacunki w jakim stopniu mogą być niebezpieczne, ale pewne jest, że nie dodają nam dodatkowych lat życia. Szczególnie ostrożne powinny być w tym wypadku kobiety spodziewające się dzieci. Okres ciąży jest z pewnością wspaniałym przeżyciem, jednak dbanie o prawidłowy rozwój dziecka powinien być priorytetem dla każdej mamy. BabyGuard pomoże wykryć zagrożenie w postaci pola elektromagnetycznego i pokaże w jakim stopniu jest ono niebezpieczne nie tylko dla zdrowia matki, ale i dziecka.

Zadbaj o zdrowie swoje i dziecka

Czym jest BabyGuard? Jest to inteligentna (czy Wy też macie wrażenie, że to słowo jest wciąż nadużywane w sieci?) opaska, wykonana ze świetnie przylegającej do skóry gumy, z małym czarny ekranem. Wbudowany wyświetlacz informuje nas stosowną diodą, dźwiękiem, a nawet wibracją o niebezpieczeństwie w postaci pojawienia się pola magnetycznego, mającego niebagatelny wpływ na nasze zdrowie i rzecz jasna dziecka. Gadżet może łączyć się bezprzewodowo z aplikacją na smartfonie informując nas o poziomie zagrożenia. Aplikacja pokazuje koło, które w zależności od szkodliwego działania pola elektromagnetycznego, zmienia swój kolor – nie muszą chyba dodawać, że kolor czerwony oznaczać będzie duże niebezpieczeństwo dla mamy i dziecka.

działanie BabyGuard

Dzięki BabyGuard, możemy ustalić tzw. strefę bezpieczną, w której oddziaływanie pola elektromagnetycznego będzie nieszkodliwe dla zdrowia. Poza tym, urządzenie sprawdzi się doskonale jako fit tracker, monitorując naszą codzienną aktywność – ilość przebytych kroków, spalone kalorie itp. A co z działaniem baterii? Według producenta BabyGuard, akumulator na jednym ładowaniu powinien wytrzymać aż 7 dni. To całkiem sporo zważywszy na fakt, że wiele „nadgarstkowych gadżetów” wytrzymuje dzień lub dwa. Na koniec – dla wielu pewnie najważniejsza informacja – cena. W przedsprzedaży urządzenie można nabyć już za 49 dolarów – model niebieski.

Więcej informacji na temat produktu znajdziecie pod tym adresem.

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?