Recenzje Małe AGD
2735E_1e

Jeżeli nie lubicie poświęcać wielu długich godzin na stylizację swoich włosów, ale kochacie to uczucie, kiedy wychodzicie od fryzjera z piękną fryzurą na głowie, polecam wam lokówko – suszarkę Babyliss Brush & Style. Wszystkie kobiety wychodzące z samego rana z domu pragną wyglądać pięknie, a co ważne, chcą uzyskać ten efekt w bardzo krótkim czasie. Dzięki tej lokówko – suszarce możemy to osiągnąć. Jak ? Wystarczy tylko włączyć ją do kontaktu, a magia tego sprzętu zadziała sama!

Dla każdego coś dobrego

Przed zakupem znalazłam wiele pozytywnych komentarzy na temat lokówko – suszarki Babyliss Brush & Style, ale podchodziłam do nich z dystansem, każda z nas ma inne włosy, więc mogło być różnie… Po rozpakowaniu sprzętu, okazało się, że lokówko – suszarka Babyliss Brush & Style to nie tylko samo urządzenie. Kiedy otworzycie pudełko, znajdziecie w nim same skarby, które pomogą wam wystylizować wasze włosy tak, jak macie ochotę. Kręcone czy proste, długie czy krótkie, wszystkie będą wyglądać perfekcyjnie. Używałam jej na moich niesfornych, trudnych do ułożenia włosach. Jeżeli ujarzmiła moje, to z waszymi też sobie poradzi. Co do samego zestawu, to znalazłam w nim lokówko-suszarkę Babyliss, cztery fantastyczne końcówki: szeroka szczotka do modelowania włosów długich i półdługich (o średnicy 50 mm), węższa szczotka (o średnicy 20 mm) do modelowania włosów krótszych lub pocieniowanych, końcówka wygładzająca (prostująca) z zębami ceramicznymi i koncentrator, który służy do precyzyjnej stylizacji włosów. Dodatkowo do zestawu producent dołączył eleganckie duże etui, które pomieści wszystkie akcesoria, jak również instrukcję z przydatnymi wskazówkami, które pomogą nam wykorzystać sprzęt w 100%.

Babyliss 2735E4

Babyliss 2735E6Babyliss 2735E7

 

Wielofunkcyjność na plus

Lokówko – suszarka Babyliss Brush & Style jest naprawdę wielofunkcyjna. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że każda nawet najbardziej wymagająca użytkowniczka, będzie mogła dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb.
Suszarka posiada trzy poziomy temperatury nawiewu: bardzo ciepłe powietrze, ciepłe i zimne. Jak dla mnie najlepszy jest drugi stopień, ale to zależy od struktury waszych włosów.
Urządzenie ma funkcję jonizacji, która sprawia, że włosy są błyszczące, gładkie, uniesione od samej nasady i nie elektryzują się.
Szczotki lokówko – suszarki są pokryte powłoką ceramiczną, która chroni włosy przed wysuszeniem i zniszczeniem ich struktury. Końcówki wykonane z naturalnego sztywnego włosia są bardzo wytrzymałe i dobrze rozczesują włosy.
Jednak najważniejsza jest obrotowa szczotka suszarki, dzięki której nie musimy same męczyć się z podkręcaniem włosów pod odpowiednim kątem. Szczotka może pracować w dwóch kierunkach i prędkościach. Uwaga! Głowicą możemy kręcić w lewo i prawo, ale należy uważać, żeby nie zmienić kierunku obrotów, kiedy włosy są już nawinięte na szczotkę.
Ponad to obrotowy i długi kabel bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia. Umożliwia dużą swobodę ruchów, co nie sprowadza tworzenia fryzury do porannej gimnastyki.

Babyliss 2735E1

Babyliss 2735E3

Babyliss 2735E2

Stylizacja na każdy dzień

Przyznaję się, mój pierwszy raz z lokówko – suszarką Babyliss Brush & Style trwał klika godzin. A to dlatego, że chciałam wypróbować wszystkie jej możliwości i zobaczyć w jakiej stylizacji będę wyglądać najlepiej. Szczerze mówiąc, wszystkie mi się spodobały! Ale od początku…
Mam bzika na punkcie prostowana włosów, więc pierwszą końcówką, której użyłam, była końcówka wygładzająca (prostująca). Umyłam głowę, nałożyłam pierwszą nasadkę i do dzieła! Po pierwsze włosy były suche po czterech minutach. Po drugie były idealnie proste. Po trzecie suszarka nadała im objętości (jakbym miała dwa razy więcej włosów na głowie). Po czwarte grzywkę wyprostowałam jednym pociągnięciem. Tylko moja zaufana fryzjerka dochodziła do takiej perfekcji. Efekt był świetny.
Kolejną końcówką, której użyłam, była standardowa najgrubsza szczotka do kręcenia włosów.
I tutaj właśnie magia zaczęła działać! Dzięki obrotowej głowicy włosy same zaczęły układać się w idealnie lśniące fale. Kosmyk przy kosmyku. Przy obrotach w prawo, włosy układały się na zewnątrz, przy obrotach w lewo do wewnątrz. Po 10 minutach miałam na głowie fale Dunaju 😉 Ale zabawa była przednia!
Za pomocą mniejszej szczotki stworzyłam mniejsze, bardziej precyzyjne, śliczne loczki. Te które mi wyszły, były bardzo sprężyste i błyszczące. Dzięki tej szczotce możemy również uzyskać efekt spiralnych loków na samych końcówkach. Taka fryzura naprawdę dodaje włosom objętości.
Natomiast ostatnia końcówka – nazywana koncentratorem – pozwala na perfekcyjne wykończenie fryzury. Dzięki koncentracji ciepłego powietrza, likwiduje każdy odstający włosek.
Już po pierwszym, testowym użyciu lokówko – suszarka Babyliss Brush & Style przerosła moje oczekiwania. Teraz mogę czesać się tak, jak chcę. Codziennie rano inny pomysł w głowie i inna fryzura na głowie 😉

Udany zakup!

Koniec końców jestem zachwycona rezultatami. Każda kolejna stylizacja jest lepsza od poprzedniej. Włosy są mocne, sprężyste i jedwabiście gładkie. Obrotowe szczotki świetnie odbijają włosy od nasady, co nadaje im dużą objętość. Funkcja jonizacji również spisuje się bez zastrzeżeń, moje włosy są tak błyszczące, jak nigdy wcześniej. W zasadzie nie traktuję Babyliss Brush & Style jak samodzielnej suszarki. Dla mnie stanowi ona profesjonalny sprzęt do stylizacji, ponieważ może suszyć włosy, prostować, zwiększać ich objętość lub podkreślać naturalne loki.
Jeśli chodzi o obsługę Babyliss Brush & Style to naprawdę jest dziecinnie prosta, wręcz instynktowna. Dzięki długiemu, obrotowemu kablowi posiadamy pełną swobodę ruchów. Natomiast pojemne i eleganckie etui pozwala na zabranie jej ze sobą wszędzie, gdzie będzie nam potrzebna. Stosunek ceny do jakości jest opłacalny. Nie jest to tani sprzęt, ale z drugiej strony biorąc pod uwagę łączną cenę suszarki, lokówki i prostownicy, jest to bardzo korzystna opcja. Ładny i oryginalny szaro – fioletowy design sprzętu dopełnia tą świetną ofertę. Dlatego szczerze polecam zakup Babyliss Brush & Style każdej z was.

Ida

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

  • Mavali

    Niezła lokówka

  • Mavali

    Chociaż nie, jest słabawa.

  • Magda

    A jak Twoje rachunki za prąd?