Newsy
Blender kielichowy Amica BTK5011

Zbliżają się święta. To idealny czas na to, by spędzić go w gronie rodziny. Dla niektórzy, dla tych którzy zdecydowali się zaprosić do siebie gości, będzie on także bardzo pracowity. Bowiem spada na nich obowiązek generalnego sprzątania i przygotowania jedzenia. Na szczęście są na rynku urządzenia AGD, które pomagają zaoszczędzić czas np. podczas przygotowania zup krem, koktajli czy na kruszeniu lodu kończąc. Jednym z takich urządzeń jest blender kielichowy Amica BTK5011.

Blender kielichowy Amica BTK5011

fot. Amica

Dobry i tani

Model BTK5011 to kolejny produkt znakowany jako „luksusowy”. Oczywiście tylko z nazwy. Pochodzi z kolekcji IN, która według producenta jest ekskluzywna. Cóż, pod względem możliwości prezentowany dziś blender nie zachwyca, ale nie można też powiedzieć, że jest on zły. Przeciwnie. To dobre urządzenie, o ciekawym designie i atrakcyjnej cenie.

Amica BTK5011 dół

fot. Amica

Jego moc wynosi 800 W i jest wystarczająca do kruszenia lodu. Na uwagę zasługuje także płynna regulacja prędkości i mocy w 10-stopniowej skali. Dobrze, że producent zdecydował się na tak duży zakres regulacji, ponieważ dzięki temu łatwiej jest wyważyć odpowiednią moc i szybkość w celu uzyskania lepszych efektów – w zależności od potrawy.

Funkcja Pulse

fot. Amica

Urządzenie posiada funkcję Pulse, które służy do dokładnego i szybkiego miksowania składników. Jest również zabezpieczenie, które nie dopuści do tego, by blender się przegrzał – w odpowiednim czasie wyłączy się. Dzban został wykonany ze szkła, a jego pojemność to 1500 ml. Cieszyć może również nowoczesny wygląd – obudowa ze stali szlachetnej i podświetlenie LED.

Amica BTK5011 góra

fot. Amica

Podsumowując, blender kielichowy Amica BTK5011 to udana konstrukcja, która można polecić. To także okazja na prezent świąteczny – zachęcam Was również do przejrzenia naszych świątecznych propozycji.

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

  • biffur

    Mam i przyznam, że zaskoczył mnie pozytywnie. Bardzo dobrze wykonany, porządny dzban, design bardzo fajny elegancki, do tego opcja pulsacyjna, płynna regulacja prędkości a przy tej mocy radzi sobie bezproblemowo z kruszeniem lodu czy robieniem shake’a z na pół mrożonych jeszcze owoców. Także w tej cenie godny polecenia imho.