Newsy
Bosch Serie | 8

Niemiecki producent sprzętu AGD Bosch, przedstawił najnowszy, ale i przeznaczony do zabudowy, ekspres do kawy. Amatorzy kawy powinni być zadowoleni, ponieważ sprzęt wygląda nie tylko stylowo, komponując się wręcz idealnie z wystrojem naszej kuchni, ale co najważniejsze, robi świetną kawę – od tego jest. Jeżeli więc twój dzień zaczynał się od wyjścia z domu po kubek gorącej, aromatycznej, ale też i oryginalnie parzonej kawy, to już nie musi tak być. Wystarczy, że zaopatrzysz się w ekspres Bosch Serie | 8.

Nie da się ukryć, że Bosch Serie | 8 to obecnie jedna z najlepszych propozycji odnośnie zakupu ekspresu do kawy. Pomijając już nowoczesny i bardzo stylowy wygląd zewnętrzny, jest to naprawdę kawał dobrego urządzenia. Ekspres został wyposażony w dwuczęściowy kolorowy wyświetlacz oraz duży przycisk w kształcie koła, gdzie dokonuje się szeregu ustawień. Z racji tego, że jest to model przeznaczony do zabudowy, przedni panel – na swój sposób elegancki – wykonany został ze szkła i elementów ze stali nierdzewnej. Co ciekawe, producent pozwala wybrać pomiędzy białą i czarną wersją.

Bosch Serie | 8

fot. producent

Wygoda użytkowania, prosta obsługa, stylowa i trwała konstrukcja

Bosch stawia przede wszystkim na wygodę użytkowania. Parzenie kawy ma być proste i przyjemne. Dzięki funkcji OneTouch jesteśmy w stanie zaparzyć aromatyczną kawę za pomocą jednego kliknięcia. Jeżeli jednak chcemy zaparzyć kawę o nieco innym niż sugeruje nam to sprzęt aromacie i ustawieniach, możemy tego dokonać za pomocą rozbudowanego menu.

Bosch Serie | 8

fot. producent

Producent pozwolił sobie zaprogramować receptury na espresso, ristretto, espresso macchiato, café crème, cappuccino, latte macchiato i caffè latte. Istnieje jednak możliwość, by użytkownik mógł zmienić istniejące receptury lub stworzył je zupełnie od podstaw, a utworzone ustawienia zapamiętał – urządzenie pamięta aż 8 różnych napojów.

Bosch Serie | 8

fot. producent

Ekspres Bosch Serie | 8 został wyposażony we własny ceramiczny młynek o nazwie SilentCeram Drive. Co ciekawe, także i tutaj użytkownik ma spore możliwości zmian domyślnych ustawień. Np. może zaprogramować czas mielenia dla czterech różnych rodzajów ziaren. Pod względem temperatury urządzenie samo dobiera optymalną z zakresu od 90 do 95 stopni Celsjusza. Interesującym dodatkiem jest wbudowana dodatkowa szuflada grzewcza (płatny dodatek), która umożliwia podgrzanie potraw, a także rozmrażanie żywności, topienie czekolady, gotowanie mięsa, a nawet suszenie owoców.

Bosch Serie | 8

fot. producent

A jak z ceną? Nie jest tanio, bowiem za podstawową wersję ekspresu przyjdzie nam zapłacić prawie 7500 złotych, podczas gdy wersja z wbudowaną szufladą grzewczą będzie już o ponad 2000 złotych droższa.

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?