Newsy
htc-one-max-head
Spis treści
  1. HTC One Max

HTC One Max

Firmie HTC chyba bardzo spodobało się rozwiązanie zainstalowane w najnowszych iPhonach, i swój nowy model także wyposaży w czytnik linii papilarnych. Jednak to nie jedyna nowość. HTC One Max będzie smartfonem z największym ekranem na rynku. Jego przekątna ma wynosić aż 5,9 cala i ma on zostać główną konkurencją dla bardzo dobrze sprzedającego się Samsung Galaxy Note 3.

HTC One Max porównanie

Podobieństw do iPhona jest więcej. HTC One Max nie będzie miał wyjmowanej baterii, a jego obudowa zostanie zbudowana z aluminium. Wnętrze ma prezentować się jednak trochę lepiej – 2 GB pamięci RAM, czterordzeniowy procesor o mocy 1,7 GHz z pewnością sprawią, że będzie on potężny nie tylko z wyglądu. Rozdzielczość porównywalna z LG G21920 x 1080, zapewni wrażenia wizualne na najwyższym poziomie. Dodając do tego wyjątkowo dobry głośnik Boomsound – dostaniemy chyba przenośny telewizor…

HTC One Max w ręce

Czy jednak tak duży rozmiar to dobre rozwiązanie? O tym będzie można przekonać się samemu już niedługo, ponieważ HTC planuje premierę tego urządzenia na początek 2014 roku.

Bartosz Filipowicz

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

  • ClaudieMagdalene

    strasznie drogi ten telefon :( ale bardzo mi sie podoba

    • Ja(ten prawdziwy)

      Na telefon – tak, ale wykreowało się, za jak na smartphone – nie.