Newsy
HEAD

Lara Croft nowej generacji

Co prawda PlayStation 4 i nowy Xbox można już od jakiegoś czasu dostać na rynku, to ciężko dostrzec rewolucyjną zmianę w grafice gier nowej generacji, o której tyle się mówiło przed premierą konsol. Oczywiście poszczególne gry różnią się od siebie dość mocno, jednak żadna z nich nie zmieniła się na tyle, żeby trzeba było zbierać szczękę z podłogi. Czyżby więc szumne zapowiedzi rewolucji i niebezpiecznego zbliżenia się grafiki komputerowej do rzeczywistości były tylko chwytem marketingowym?

Niekoniecznie. Liczni eksperci i znawcy programowania mówią, że gry napisane specjalnie pod ogromne możliwości nowych konsol po prostu jeszcze nie wyszły. To w co możemy dzisiaj grać, to gry robione jeszcze na stary sprzęt, które po prostu trochę ładniej prezentują się w nowej technologii. To gry, które teraz dopiero powstają mają wzbudzać nasz zachwyt. A przecież na to właśnie czekamy.

Różnicę jaka zachodzi w grafice można zaobserwować na przykładzie nowego Tomb Raider: Definitive Edition, który ma wyglądać… No cóż, tym razem lepiej zamilknąć i po prostu pokazać jak wygląda odświeżona Lara Croft. 😉

Lara Croft

Lara Croft

Lara Croft

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?