Newsy
golarki Braun Series 3

Bez względu na to czy za kilka dni jest Dzień Chłopaka, możesz od tak po prostu podarować prezent swojej sympatii. Mężczyźni nie są jak człowiek zagadka, dlatego dużo łatwiej, przynajmniej w stosunku do kobiet, sprawić mu podarunek, z którego szczerze będzie się cieszył. Na pierwszym miejscu są rzecz jasna konsole i gry, ale jeżeli Twój chłopak ma już ten romans za sobą, to wybór staje się prostszy – golarka. To urządzenie, które każdy prawdziwy facet powinien mieć w domu.

golarka Braun Series 3

fot. Braun

Z golarką jest jak z wizytą u fryzjera

Oba są nieuniknione. Wcześniej czy później każdy się goli, tak samo jak tnie włosy i zmienia fryzurę. Jeżeli podobnie jak w przypadku fryzjera stawiasz na jakość, to powinna Cię zainteresować nowy model Braun Series 3. Golarka nie tylko dla ambitnych, ale także i ceniących sobie czas potrzebny dla zgolenie zarostu.

Braun Series 3 z technologią MicroComb

fot. Braun

Dzięki wykorzystaniu technologii MicroComb, golarka pracuje znacznie sprawniej i goli szybciej niż konkurencyjne rozwiązania. W jaki sposób? Otóż MicroComb to tylko nazwa dwóch cienkich wypustek, które otaczają środkową przycinarkę. Wypustki mają za zadanie zagarnąć jak największa ilość zarostu i skierować go pod przycinarkę. Działa to naprawdę dobrze, a testy skuteczności potwierdzają, że golarka daje sobie radę w przypadku długiego, jak i małego zarostu.

wnętrze Braun Series 3

fot. Braun

Golarka Braun Series 3, podobnie jak większość konkurentów, jest wodoodporna. Posiada certyfikat IPX7, dzięki czemu urządzenie może przebywać nawet 5 metrów pod wodą. Wrażenia nie robi więc golenie pod prysznicem czy mycie wypustek pod bieżącą wodą. Na wyróżnienie zasługuje też akumulator, którego pełne naładowanie zajmuje niespełna 60 minut. Czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu wynosi 45 minut.

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?