Newsy
bamboo-phone_Head

Obrzydza Cię już kolejny, identyczny, niczym nie wyróżniający się smartfon? Zniechęca monotonia i małe niuanse, którymi różnią się nowoczesne telefony dotykowe? Masz dość wyboru pomiędzy aluminiową a plastikową obudową? Może więc zaciekawi Cię propozycja Motoroli, która wypuściła właśnie serię telefonów, Moto X, których obudowa zrobiona jest z… bambusa!

Moto X Bamboo

Tak jest, drewniana, brązowa obudowa zrobiona jest w 100% z naturalnego tworzywa. Dzięki wykorzystaniu prawdziwych roślin w zasadzie nie istnieje możliwość na wystąpienie dwóch identycznych Moto X – za każdym razem telefon będzie się różnił od pozostałych czy to odcieniem, czy układem drewna.

Telefon nie różni się jednak wnętrzem – znajdziemy dokładnie to co w innych smartfonach, łącznie z kamerą na tyle obudowy. Moto X można zamawiać przez stronę Motoroli, a kosztują 100 dolarów więcej, od nie-bambusowego modelu. Operacja powinna się jednak opłacać, bo prócz unikatowości, telefon na pewno zyska na trwałości, a może też nabrać walorów… obronnych! 😉

A oto jak Motorola reklamuje swój pomysł na Google+

Moto X G+

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?