Napisz recenzję

Lubisz pisać?

Masz lekkie pióro? Recenzje i artykuły to Twój żywioł, a dodatkowo interesujesz się nowoczesną technologią i sprzętem? Blog OleOle! jest doskonałym miejscem, gdzie będziesz mógł wypróbować swoje możliwości. Udowodnij sobie i innym, że potrafisz stworzyć dobrą recenzję i prześlij ją nam – jeżeli będzie spełniała wszystkie kryteria, umieścimy ją na blogu. Będziesz mógł dzielić się nią ze znajomymi, komentować wpisy innych internautów i prowadzić zaciekłe dyskusje pod swoim własnym artykułem. Sprawdź czy jesteś materiałem na dobrego recenzenta!

Pamiętaj o kilku wskazówkach:

  1. Tekst musi być w całości napisany przez Ciebie! Kopie i tłumaczenia innych artykułów oraz recenzji nie będą przez nas publikowane.
  2. Pamiętaj, żeby tekst był spójny i logiczny, pisany poprawną polszczyzną. Nie powinien też zawierać wulgaryzmów.
  3. Całość zapisz w formacie, z którego można łatwo kopiować tekst np. TXT, DOC, ODT – raczej nie PDF.
  4. Wszystkie obrazki dołączone do tekstu wyślij nam osobno – razem z informacją gdzie dokładnie powinny się znaleźć.
  5. Tekst wyślij z maila, który umożliwi dalszą komunikację – przed opublikowaniem artykułu na pewno będziemy chcieli z Tobą porozmawiać.

Wszystkie propozycje recenzji, artykułów, felietonów i co Ci jeszcze ciekawego przyjdzie do głowy wysyłaj na adres: blog @oleole.pl – na pewno się do Ciebie odezwiemy!

Odezwij się też koniecznie, jeżeli chcesz nawiązać stałą współpracę – wyjaśnimy Ci wszystko w prywatnej wiadomości.

Jeśli już posiadasz bloga technicznego – również możemy nawiązać współpracę! Gwarantujemy, że tylko na tym zyskasz! Wszystkie informacje przez naszego maila.