Newsy
PlayStation_4

PlayStation 4 – przed premierą

Pierwsze plotki i kalkulacje powoli są potwierdzane przez polskich dystrybutorów nowej konsoli Sony. PlayStation 4 będzie kosztowała około 1800zł, co jest odrobinę większą kwotą niż gracze początkowo zakładali. Co dostaniemy za niecałe 2 tysiące?

PlayStation 4

Najnowocześniejszą grafikę, pozwalającą na produkcje gier w najnowszej, 8 generacji. Grafika będzie po prostu powalająca, i bardzo mocno zbliży się do tej znanej nam z komputerów osobistych. Futurystycznie wyglądające, czarne pudełko będzie szło w zestawie z nowymi padami, DualShock 4, które według twórców mają pozwolić na jeszcze lepsze wczucie się w świat gry.

DualShock 4

Konsola będzie oczywiście łączyła się z internetem, automatycznie ściągała aktualizacje, i pozwalała na rozmowę z innymi graczami przez specjalny, wbudowany chat. Przyjemne jest utrzymanie braku ograniczeń – wszystkie gry będzie można uruchomić na wszystkich konsolach Sony, więc z pożyczaniem nie będzie problemu (a na pewno się przyda, bo nie oszukujmy się, gry na PSX’a są dosyć drogie).

Te i inne możliwości będzie można sprawdzić już za kilka dni, bo planowana premiera w Europie to 29 października!

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?