Recenzje Małe AGD
Remington Smooth & Silky WDF4815C4

Nie pytajcie dlaczego, ale poczucie komfortu większości z nas opiera się na naszym wyglądzie. Im lepiej wyglądamy, tym lepsze mamy samopoczucie. Ja najbardziej kobieco czuję się w sukienkach i spódnicach. Zwłaszcza w okresie letnim, kiedy okazja do ubrania ulubionej sukienki nadarza się bardzo często. Jednak, żebym się w niej dobrze czuła, moje nogi muszą być idealnie gładkie. Dlatego depilator i golarka są dla mnie urządzeniami prawie codziennego użytku…
Przyznaję się, że wolę używać depilatora, ale rano przed wyjściem do pracy, nie mam czasu na depilację. Dlatego zaczęłam zastanawiać się nad zakupem czegoś szybszego i bardziej komfortowego. Pomyślałam o elektrycznej maszynce do golenia. Nie zastanawiając się długo, wybrałam model dostosowany do moich potrzeb. Dlatego dzisiaj napiszę wam o damskiej golarce Remington Smooth & Silky .

Oryginalny zestaw

Po powrocie do domu od razu zabrałam się za rozpakowanie nowego sprzętu. W pudełku, ku mojemu zaskoczeniu, nie znalazłam zbyt wiele, ale jak się okazało wszystko czego mi potrzeba. Jesteśmy przyzwyczajone do tego, że przy pierwszym rozpakowaniu nowego sprzętu, pudełko jest zawalone różnymi małymi akcesoriami, które potem wałęsają się po szafkach, ale do niczego się nie przydają. W tym przypadku było inaczej. Cały zestaw zawierał elektryczną maszynkę do golenia Remington Smooth & Silky, ładne etui, grzebień do trymowania bikini, szczoteczkę do czyszczenia, dwie baterie AAA (małe paluszki) oraz instrukcję obsługi wraz z gwarancją. Po sprawdzeniu okazało się, że wszystko mieści się w etui, więc nie ma problemu z przechowywaniem sprzętu.

Remington Smooth & Silky WDF4815C1

Sprawdzamy

Muszę przyznać, że Remington Smooth & Silky prezentuje się bardzo dobrze. Ładna szaro – fioletowa kolorystyka oraz oryginalny design powodują, że można spokojnie zostawić ją na wierzchu, nie psując tym samym wystroju pomieszczenia. Dzięki wyprofilowanemu kształtowi idealnie leży w dłoni, dlatego mamy większą kontrolę podczas użycia maszynki, co zmniejsza ryzyko podrażnienia skóry przy goleniu.
Już efekt po pierwszym goleniu przeszedł moje oczekiwania. Maszynka naprawdę daje sobie radę nawet z krótkimi włoskami. Nogi były idealnie gładkie, w sam raz żeby założyć krótką sukienkę. Elektryczna golarka Remington Smooth & Silky sunie gładko po każdej części nogi, nawet w najbardziej problematycznych miejscach (np. na kolanach). Zauważyłam, że maszynka posiada unikalną głowicę posiadającą specjalny pasek nawilżający zapewniający efekt gładkiej skóry oraz dwie hipoalergiczne i elastyczne folie dopasowujące się idealnie do kształtu ciała.
Zachęcona super efektami na nogach, wygoliłam sobie pachy. I tutaj maszynka poradziła sobie bez zarzutu, nie zostawiając najmniejszych podrażnień na skórze. Później okazało się, że linia bikini również nie stanowi dla niej problemów, zwłaszcza przy użyciu specjalnego grzebyczka do trymowania. Ten model nadaje się zarówno do golenia, przycinania i nadawania pożądanego kształtu. Już w czasie pierwszego zetknięcia z tą świetną elektryczną maszynką wszystko poszło gładko i co najważniejsze błyskawicznie. Podwójna folia goląca znajdująca się na głowicy urządzenia naprawdę zapewnia komfortowe i szybkie golenie! Natomiast wysuwany precyzyjny trymer idealnie sprawdza się przy kształtowaniu linii bikini. Dodatkowo golarka nie pozostawia czerwonych kropek na nogach, które powstają przykładowo przy użyciu depilatora. Nie przeczę, że depilatory są bardziej wydajne, bo wystarczy używać ich raz na jakiś czas, ale pozostawiają ślady, które schodzą dopiero po paru godzinach. Przy elektrycznej maszynce do golenia Remington Smooth & Silky nie ma takiego problemu. Dlatego często używam jej przed samym wyjściem do pracy. Nie muszę szukać tradycyjnej maszynki, która ma w zwyczaju często się gubić, tylko włączam mojego Remingtona i doprowadzam swoje nogi czy pachy do zadowalającego stanu. Wszystko idzie szybko i sprawnie.
Elektryczna golarka Remington Smooth & Silky posiada jeszcze jeden ważny atut. Można się nią golić na sucho i mokro, co znacznie podwyższa nasz komfort i standard samego urządzenia. Obserwuję rynek sprzętów do pielęgnacji osobistej i uwierzcie mi, jest naprawdę niewiele urządzeń elektrycznych, których można bezpiecznie używać w kontakcie z wodą. Tutaj też miałam pewne obawy. Producent obiecuje nam, że golarka jest bezpieczna i przeznaczona również do używania na mokro, ale każdy racjonalny człowiek ma pewne obiekcje przy takim połączeniu. Okazało się jednak, że Remingtona Smooth & Silky można używać bezpiecznie także tą metodą. Moim zdaniem, działa jeszcze lepiej niż na sucho. Myślę, że dzięki wodzie, substancje nawilżające znajdujące się na pasku z głowicy maszynki są bardziej aktywne. Zatem zabieram ją ze sobą również, kiedy chce wziąć szybki prysznic.
Kolejną zaletą jest łatwość czyszczenia urządzenia. Wystarczy przepłukać głowicę golarki pod bieżącą wodą albo użyć czyszczącej szczoteczki dołączonej do zestawu. Głowica maszynki jest zbudowana w taki sposób, że zgolone włoski nie przedostają się do środka sprzętu. Taka opcja czyszczenia bardzo oszczędza nasz czas.
Jeżeli chodzi o wydajność baterii, jest dość wysoka. Oczywiście nie spodziewajmy się cudów po dwóch małych paluszkach AAA, ale nie ma konieczności trzymania całej szuflady zapasowych baterii na wszelki wypadek. W przypadku kiedy wkłady są na wykończeniu, golarka działa trochę wolniej i ciszej. Wtedy wiemy, że należy je wymienić.

96614709_1_644x461_remington-smooth-silky-sosnowiec

Remington Smooth & Silky WDF4815C5

Remington Smooth & Silky WDF4815C3

Warto mieć ją w domu!

Elektryczna maszynka Remington Smooth & Silky jest bardzo pożytecznym urządzeniem. Wiem, że czytając tą recenzję, myślicie, że tradycyjna maszynka może spokojnie zastąpić elektryczną. Jednak prawda jest taka, że docenicie komfort posiadania Remingtona, dopiero wtedy, kiedy ją będziecie miały w swojej kolekcji. Okaże się, że jest niezastąpiona, gwarantuje. Sama byłam zwolenniczką tradycyjnych golarek, ale szukanie takiej, która jeszcze jest nadaje się do użycia wtedy, kiedy mam 10 minut do wyjścia, przestało mnie bawić. Remington Smooth & Silky goli błyskawicznie. Skóra jest wypielęgnowana i gładka. Można używać go na sucho, jak również pod prysznicem. Po użyciu czyszczenie trwa dosłownie pół minuty. Cały zestaw mieści się w dołączonym etui, dlatego zawsze wiem, gdzie ją znaleźć i schować. Reasumując Remington Smooth & Silky sprawdza się idealnie, kiedy potrzebujemy natychmiastowej pomocy przy usuwaniu zbędnego owłosienia. Jest łatwy w użyciu, efektywny i szybki w działaniu oraz zapewnia doskonały rezultat, który utrzymuje się przez kilka dni.

Ida

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?