Newsy
Xiaomi Mi 4c w wersji żółtej

Firma Xiaomi jest jedną z tych, na którą zachodni producenci smartfonów muszą uważać. Choć korzenie ma chińskie, to wcale jej to nie przeszkadza, by osiągnąć międzynarodowy sukces. Produkty tego producenta są znane przede wszystkim z tego, że trzymają wysoki poziom jakości, wyróżniając się na tle konkurencji atrakcyjną ceną. Połączenie jakości, efektywnego wyglądu i niskiej ceny jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze. Chińczycy po raz kolejny pokazali, że nie zamierzają odpuszczać w walce o rynek, ogłaszające taniego, ale świetnie wyposażonego smartfona Xiaomi Mi 4c.

Xiaomi Mi 4c w różnych wersjach kolorystycznych

fot. Xiaomi

Chińczyk, ale twardziel

Na wstępie warto zaznaczyć, że model Mi 4c jest nowym wariantem Mi 4i. Oba to w zasadzie świetne i podobne do siebie smartfony, ale różnic jest więcej niż myślicie. Różnią się nie tylko ceną, ale lepszą jakością tworzywa, jak i specyfikacją techniczną, choć ta w Mi 4c do najsłabszych nie należy. Osoby szukające dobrego smartfona w rozsądnej cenie powinny być zadowolone z ogłoszonej wczoraj konfiguracji.

Xiaomi Mi 4c w wersji różowej

fot. Xiaomi

Ekran: 5-calowy ekran Sunlight o rozdzielczości full HD (1080 x 1920 pikseli);
Procesor: 6-rdzeniowy, 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 808 z grafiką Adreno 418;
Pamięć RAM: 2 lub 3 GB;
Pamięć wewnętrzna: 16 lub 32 GB, czytnik kart pamięci microSD;
Łączność: Wi-Fi, Bluetooth, GPS, modem LTE;
Kamera: aparat fotograficzny 13 megapikseli (podwójna dioda LED), kamera 5 megapikseli;
Złącza: USB typu C (kompatybilne z przejściówkami dla microUSB 2.0);
Bateria: 3080 mAh pojemności

Xiaomi Mi 4c w wersji żółtej

fot. Xiaomi

Smartfon Xiaomi Mi 4c ma być dostępny w różnych wariantach kolorystycznych (żółty, błękitny, różowy, czarny i biały), jak i sprzętowych. Dostępna będzie wersja z 2GB pamięci RAM oraz 16 GM pamięci wewnętrznej w cenie około 200 dolarów. Bogatsza wersja z 3 GB pamięcią RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, będzie kosztować około 35 dolarów więcej.

Xiaomi Mi 4c w wersji czarnej

fot. Xiaomi

Xiaomi Mi 4c w wersji białej

fot. Xiaomi

Xiaomi Mi 4c w wersji niebieskiej

fot. Xiaomi

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?