Recenzje Smartfony
IMG_3860

Kluczowym produktem Apple jest iPhone. To właśnie na nim firma skupia się najbardziej, ponieważ zarabia na nim najwięcej. Ten, bądź co bądź, wyjątkowy produkt jest marzeniem wielu osób na świecie. Mimo, iż niedawno miała miejsce premiera najnowszego modelu – iPhone 6 i 6 Plus – stary, wbrew wszelkim oczekiwaniom ma się całkiem dobrze, bo i wygląd – zdaniem niektórych – jest dużo lepszy.

Fakt, iPhone 5S może się podobać. Jest to telefon solidny, zgrabny i wyjątkowo dobrze trzyma się go w ręku, podczas gdy nowe modele stwarzają już pewne problemy. Jeżeli więc jesteś osobą o małych dłoniach to z całą pewnością spodoba ci się filozofia małego telefonu – wąskiego, ale długiego. Więcej nie będę zdradzał i zapraszam was na kolejne subiektywne spojrzenie, okiem nieustraszonej Joanny. Pod filmem znajdziecie specyfikację techniczną.

iPhone 5S waży tylko 112 gram. Sercem jest procesor A7 o architekturze 64-bitowej. Pojemność pamięci operacyjnej to 1 GB – na potrzeby systemu iOS wystarcza. Poza tym telefon posiada wbudowany kompas cyfrowy, GPS, GLONASS, Wi-Fi oraz czytnik linii papilarnych. Do 4 calowego ekranu też nie można mieć zastrzeżeń, bowiem został wykonany w technologi IPS o rozdzielczości 1136×640 pikseli (326 ppi). Na uwagę zasługuje też kamera umożliwiająca nagrywanie filmów w jakości HD 1080p (30 kl./s) oraz aparat 8 megapikselowy (światło przysłony ƒ/2,2).

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

  • agnieszka

    Jak dla mnie najlepszy model iPhone’a