Polecane
Promocja MasterPass

Płatności online

Płatności online stają się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularną metodą transakcji podczas dokonywania zakupów w sieci. Nic w tym dziwnego, bo przecież szybka transakcja pomiędzy sklepem a zamawiającym towar jest pożądana przez każdą ze stron. Pomaga szybciej zrealizować zamówienie, przez co niezwłocznie zostanie wysłana paczka, a to poskutkuje jej dotarciem do miejsca docelowego w krótszym czasie. Na szczęście w OleOle! i innych sklepach mamy do wyboru coraz to więcej tego typu rozwiązań. Dzięki temu każdy może znaleźć takie, które będzie odpowiadało jego lub jej wymaganiom i możliwościom.

Czym jest Masterpass?

Masterpass - urządzeniaJedną z najnowszych tego typu usług jest płatność z Masterpass – nowoczesny elektroniczny portfel, w którym przechowujesz swoje dane wymagane do zrealizowania płatności online. Korzystając z takiego portfela nie musimy wielokrotnie sięgać po schowaną w portfelu kartę i po raz kolejny wprowadzać tych samych, często skomplikowanych do zapamiętania i wpisania danych. Wprowadzamy je do systemu tylko raz i jedyne o czym musimy później pamiętać to nasz login i kod PIN.

System umożliwia nam zintegrowanie z wieloma, najbardziej popularnymi kartami, np.:

  • MasterCard,
  • Maestro,
  • Diners Club International,
  • Discover Network,
  • Visa,
  • American Express.

Masterpass - bezpieczeństwoDostępny jest także w wielu zakątkach świata oraz na różnych platformach i urządzeniach. Z Masterpass skorzystamy bez względu na to czy posiadamy komputer osobisty, laptopa, tablet czy smartfona.

Masterpass zapewnia również wysoki poziom bezpieczeństwa. Nowy użytkownik jest weryfikowany w momencie zakładania portfela oraz dodawania karty. Każda płatność jest zatwierdzana przez podanie mPIN-u. Nie musimy więc korzystać z kodu zapisanego na naszej karcie płatniczej lub kredytowej.

Wszystko to można mieć już po kilku kliknięciach myszką. Wystarczy raz się zmotywować.

Chcesz otrzymać 70 zł na następne zakupy?

Aby Wam w tym zmotywowaniu pomóc organizujemy akcję, dzięki której możecie otrzymać od nas nawet 70 zł na kolejne zakupy w OleOle! Wystarczy, że dokonacie u nas zakupów za więcej niż 150 zł i zapłacicie przy pomocy płatności z Masterpass. Nic na tym nie tracicie, poza kilkoma minutami :)

Skorzystaj z płatności Masterpassi otrzymaj nawet 70 zł w OleOle!

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?