Newsy
Zopo-Confirms-True-8-Core-HEAD

Firma Zopo nie jest zbyt dobrze znana na polskim, ani nawet europejskim rynku. Dzieje się tak dlatego, ponieważ ta chińska firma działa prężnie na dalekich, azjatyckich rynkach, oraz dlatego, że powstała dopiero… w 2012 roku. Czy jednak już niedługo obecność produktów Zopo na polskich półkach nie będzie nikogo dziwić? Może się tak stać, a to za sprawą 8-rdzeniowego procesora, w który wyposażony będzie najnowszy smartfon chińskiej firmy.

Zopo 8-core

Na razie specyfikacja nie jest znana, jednak jedno jest pewne – telefon będzie posiadał największą moc obliczeniową wśród współczesnych smartfonów. Firma MediaTek, produkująca procesory, już jakiś czas temu ogłosiła, że telefony 8-rdzeniowe to kwestia czasu, jednak to Zopo jako pierwsza firma zdecydowała się na wykorzystanie nowej technologii w praktyce.

Jak będzie działał nowy telefon? Będzie się można o tym przekonać już 21 listopada, wtedy bowiem odbędzie się premiera smartfona.

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

  • Specyfikacja jest już znana 😉 Najnowszy 8-rdzeniowiec to ZP998, z 2GB ramu, 32GB pamięci ROM oraz ekranem FULL HD 5,5 cala. Więcej informacji już wkrótce na oficjalnym polskim facebook’u ZOPO Polska

    • Bartek Filipowicz

      O, super, dziękujemy bardzo za informacje – czytelnikom bloga na pewno się przydadzą :)