Poradniki
Prezent dla dziewczyny lub kobiety

Nie masz jeszcze prezentu na Mikołajki? Poszukujesz czegoś dla dziewczyny lub kobiety? Jeżeli tak, to znalazłeś się w dobrym miejscu. Podpowiemy co możesz zamówić, aby sprawić przyjemność wybranej osobie. Sprawdź nasze pomysły na prezenty – z pewnością jeden z nich będzie do niej pasował!

Pomysły na prezent dla dziewczyny lub kobiety

Prezent dla dziewczyny z wyjątkowym uśmiechem

Część osób preferuje wydanie mniejszej sumy na Mikołajki, a niektórzy obdarowywani lubią otrzymywać prezenty praktyczne, które przydadzą się w codziennym życiu. To co chcemy zaproponować sprosta wymaganiom obydwóch powyższych grup. Elektryczna szczoteczka do zębów może nie jest najbardziej romantycznym podarunkiem, ale za to jak bardzo przydatnym na co dzień. Produkt ten jest w grudniu bardzo popularny i z pewnością warto wziąć go pod uwagę przy wybieraniu podarunków dla swoich bliskich.

Braun Oral-B Vitality Precision Clean + pasta

Szczoteczka Oral-B

 

 

Cena: około 65 zł

Zobacz więcej szczoteczek elektrycznych >>

Prezent dla kobiety z lokami

Czego pragną kobiety z lokami? Odpowiedź jest bardzo prosta – prostych włosów! :) Jeżeli znasz taką dziewczynę, a cały czas widzisz ją z tzw. barankiem na głowie, to prostownica może okazać się dla niej idealnym podarunkiem. Zapewne przyszedł już czas na wymianę starej, która nie tylko nie działa już tak dobrze jak kiedyś, ale jeszcze na dodatek przypala włosy. W takich przypadkach nie ma co czekać, tylko poszukać nowego, niezawodnego sprzętu. To, co możemy zaproponować, to na przykład prostownica marki Remington.

Remington Keratin Therapy Pro S8590

Prostownica

 

 

Cena: około 140 zł

Zobacz więcej prostownic >>

Prezent dla dziewczyny z klasyczną fryzurą

Teraz się powtórzę :) Czego chcą kobiety z prostymi włosami? Oczywiście loków na głowie! W końcu, która z dziewcząt nie chce mieć zadbanych i pięknych włosów? Na szczęście, tak jak prostownica pomoże na loki, tak lokówka pomoże w przypadku klasycznych, prostych włosów. Dzięki niej dziewczyna będzie miała bardziej bujną, może nawet bardziej szaloną fryzurę. W pozytywnym znaczeniu tego słowa oczywiście. A co najważniejsze, można otrzymać taki efekty przeznaczając na to tylko kilka chwil w ciągu dnia. Rozważ więc zakup lokówki, jeżeli chcesz sprawić przyjemność dziewczynie, która będzie miała dzięki niej więcej czasu dla Ciebie. A w swojej nowej fryzurze może poczuć się jeszcze lepiej.

Babyliss 2735E

Lokówka

 

 

Cena: około 170 zł

Zobacz więcej lokówek >>

Coś dla wymagających

A co zrobić, gdy dla tej wybranej kobiety jesteś w stanie wydać znacznie więcej? Z pewnością ucieszy ją inny praktyczny i nowoczesny prezent, jakim jest depilator wykorzystujący technologię intensywnego światła impulsowego (IPL). To produkt dla dziewczyn, który w ostatnim okresie bije rekordy popularności. Nie jest to tani sprzęt, jednak może zapewnić kobiecie bezcenny komfort każdego dnia.

Philips Lumea SC2009/00

Depilator

 

 

Cena: około 2000 zł

Zobacz więcej depilatorów IPL >>

 

Coś dla najmłodszych

Mamy też coś dla tych najmłodszych dziewczynek. Jeżeli masz malucha, który już teraz lubi interaktywne zabawy, to tablet będzie dla niej idealnym podarunkiem. Gry, specjalnie zaprojektowane z myślą o dziecku, potrafią dostarczyć dopasowaną do wieku rozrywkę, a przy okazji zajmą na chwilę jej uwagę. Z opinii użytkowników wynika, że warto. Wbrew powszechnemu przekonaniu taki gadżet nie musi dużo kosztować – możemy go mieć nawet za niecałe 200 zł.

Kiano Kid Pad Mini

Tablet

 

 

Cena: około 200 zł

Zobacz więcej tabletów multimedialnych >>

Podarunek dla amatorki fotografii

Jeżeli dziewczyna, którą pragniesz obdarować prezentem, należy do tych lubiących robić dziesiątki zdjęć, to z pewnością warto wziąć pod uwagę zakup aparatu. A jeżeli już zdecydujesz się na sprzęt fotograficzny to taki, który zapewni wysoką jakość zdjęć, nie będzie wymagał skomplikowanej obsługi i automatycznie dobierze najlepsze ustawienia. Do tego najbardziej nadają się lustrzanki cyfrowe. Są droższe od aparatów kompaktowych, jednak każdy amator fotografii potwierdzi, że przewaga lustrzanek nad kompaktami jest znacząca. A na wspomnieniach, które wykonane zdjęcia jeszcze przez wiele lat będą przywoływać, nie ma co oszczędzać. Naszą propozycją na taki prezent jest lustrzanka marki Canon, którą zamówicie wraz z torbą i kartą pamięci za niecałe 1400 zł.

Canon EOS 1200D + 18 – 55 mm DC III + torba + karta 8GB

Lustrzanka

 

 

Cena: około 1400 zł

Zobacz więcej lustrzanek cyfrowych >>

Gdy nadal nie wiesz co wybrać…

Mam nadzieję, że udało mi się Ciebie zainspirować i wiesz już co kupić bliskiej Tobie kobiecie. Chyba, że prezent ma być dla dziewczyny gustującej w bardziej męskich prezentach. Wtedy koniecznie sprawdź nasz ostatnio opublikowany poradnik. W każdym razie pamiętaj, że najlepiej, gdy prezent jest praktyczny lub ma dla drugiej osoby jakieś symboliczne znaczenie. Warto więc poświęcić kilka minut, aby się nad jego wyborem zastanowić.

Jeżeli żadna z powyższych podpowiedzi nie pasuje do wybranej przez Ciebie dziewczyny, to lepiej nie odkładaj decyzji na później i poświęć chwilę na samodzielne znalezienie najlepszego podarunku. Jest z czego wybierać :)

Zobacz inne pomysły na prezenty w OleOle!

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

  • maria

    Dla mojej córki kupiłam suszarkę panasonic z jonizacją. Ma bardzo suche włosy a koleżanka mówiła mi, że ta suszarka nie wysusza włosów. Jestem ciekawa efektów.